RussianLithuanianEnglishB Lyga

B lyga

Esant mažam komandų skaičiui, B lyga yra atranka, kurioje kovojama dėl teisės patekti į A lygą. Kai komandų skaičius yra gana didelis (daugiau nei reikia dviem lygoms suformuoti), B lyga tampa savarankiška antra pagal stiprumą komandinių pirmenybių lyga, į kurią gali patekti ne visos komandos: norint žaisti B lygoje tenka dalyvauti atrankos varžybose (C lygoje). Atrankoje dalyvauja B lygos 7-8 vietas užėmusios komandos ir naujai įsiregistravusios komandos.

B lygos nugalėtojas įgyja teisę kitame sezone žaisti A lygoje, o 2-3 vietos užėmusios komandos įgyja galimybę kovoti dėl teisės žaisti A lygoje atrankinėse varžybose, kur susitinka su A lygos 7-8 vietas užėmusiomis komandomis. Atrankinėse iš 4 komandų teisę žaisti A lygoje iškovoja tik viena komanda – taigi, kiekvieno sezono metu nors viena A lygos komanda pereina žaisti į B lygą arba baigia savo egzistavimą.

Skirtingai nei A lygoje, B lygoje komandos labai dažnai keičia pavadinimus, kinta jų sudėtis, todėl ilgamečiais B lygos senbuviais galėtų vadintis tiktai Marijošius, bet ir jo sudėtis yra labai pakitusi.


@2009 LIETUVOS SPORTINIO BRIDŽIO ASOCIACIJA. All Rights Reserved.
Please contact Administrator with any technical comments or questions about this site.